Bavlněné jersey prostěradlo DecoKing Amber s gumou – nejlepší volba pro kvalitní a stylový spánek!

Občas se stane, že nám není dobře, když jdeme spát. Ať už nás trápí stres z práce, náročné studium nebo jen nevysvětlitelný pocit úzkosti, v první řadě je důležité mít k dispozici ty správné podmínky pro zdravý a klidný spánek. Bavlněné jersey prostěradlo DecoKing Amber s gumou disponuje vlastnostmi, které dokážou ulehčit každodenním problémům a pomoci nám nalézt tu nezbytnou pohodu.

Bavlněné prostěradlo z DecoKing – co ho činí výjimečným?

Bavlněné prostěradlo z DecoKing se vyrábí z 100% bavlny s gramáží 135g/m2, což zajistí vysokou kvalitu materiálu a pevnost v době praní i využívání. Při výrobě byla použita tenčí nit, díky které je zabalení celého povlaku mnohem hustší a pevnější.

Bavlna se vyznačuje výbornými prodyšností a savostí, a tak zajišťuje správnou regulaci teploty a vlhkosti v ložnici. Navíc DecoKing Amber s gumou se přizpůsobí matraci a neproklouzne a neosluzuje se během noci. To vše vám poskytne nejlepší podmínky pro klidný spánek, bez ohledu na okolnosti.

Kvalita, jakou si zasloužíte

Certifikát Oeko-Tex Standard 100 je zárukou toho, že pro výrobu tohoto prostěradla byly použity pouze bezpečné materiály

Jersey prostěradlo DecoKing Amber

Obrázek: Jersey prostěradlo DecoKing Amber

Kompatibilita s nejrůznějšími typy matrací

Bavlněné prostěradlo DecoKing Amber s gumou je navrženo s ohledem na standardní velikosti obvyklých matrací. Ve standardu pro délku a šířku je srovnatelné s rozměry 100×200, 120×200, ale i s většími velikostmi. Prostěradlo je navrženo tak, aby dokázalo pokrýt matrace s maximální výškou až 28 cm.

Kupujte kvalitu na Bestnabytek.cz

Bestnabytek.cz je online obchod založený na oddanosti ohledně nabídky kvalitních produktů pro vaši domácnost.

Nejeptě se toho změnit, aby byl váš život pohodlnější a zdravější. Bavlněné jersey prostěradlo DecoKing Amber s gumou disponuje všemi kvalitami, které vám umožní dosáhnout nejlepšího spánku. Objevte jeho začlenění do vaší domácnosti na Bestnabytek.cz.