Černý broušení nožů a nůžek Nirosta More

Věděli jste, že kvalitní nůž vyžaduje ostrou čepel?

Bez ostrosti není nůž k ničemu. Proto by v žádné kuchyni neměl chybět brousek, s jehož pomocí docílíte dokonalého ostří.

Nirosta More pro dokonalou ostrost

Jestliže hledáte kvalitní brousek, který by vám dokázal nabídnout tu nejlepší ostrost, je tu pro vás firma Nirosta More. Jeho černá brousící plocha je unikátní a zajistí vám maximální přesnost broušení.

Jak se na brousek používá? Je to velmi jednoduché. Postavte ho na rovnou podložku, uchopte ho do ruky a natočte ho v pravém úhlu. Pak už stačí jen důkladně a opatrně obtáčet čepel nože v brousící části.

Přitom je ale nutné myslet na to, že nůž by měl být vždy broušený pouze v jednom směru, vždy stejnou silou a maximálně dvakrát. Jinak hrozí jeho poškození.

Výhody používání černého brousku Nirosta More

Brousek Nirosta More není určený pouze pro broušení nožů, ale také například pro broušení destiček od brusných strojů. Jeho černá plocha dokáže brousit velmi jemně a je vhodná jak pro domácí, tak profesionální použití.

Díky tomu, že je brousek velmi malý, můžete ho mít vždy po ruce. Pokud se vám totiž náhodou stane, že používáte tupý nůž, nemusíte nikam běžet, stačí vytáhnout brousek z kuchyňské šuplíky a brousit.

Kromě toho je černý brousek Nirosta More také velmi odolný a snadno se ho čistí. Stačí ho jen otřít mokrou utěrkou a je opět připraven k použití.

Nirosta More

Závěr

Používání brousku je velmi důležité pro udržení kvality a efektivního použití nože. Jestliže tedy hledáte kvalitní a snadno použitelný brousek, neváhejte sáhnout po černém brousku Nirosta More. Jeho broušení je přesné, ostří dokonalé a použití velmi jednoduché.