Dětský koberec fotbalového motivu od Hanse Home o průměru 150 cm

Koberec Prime od značky Hanse Home je svým vzhledem jako dělaný do pokoje malého fotbalisty. S průměrem 150 cm poskytuje dětem dostatek prostoru pro jejich hry a zároveň vytváří příjemnou atmosféru v pokoji.

Koberec Prime je vyroben z vysoce kvalitního polypropylenu, což zaručuje jeho vysokou odolnost vůči opotřebení i vůči chemikáliím. Díky svému složení nevlhne a nevytváří žmolky, což zaručuje dlouhou životnost koberečku i při každodenním používání.

Doporučení pro používání Polypropylenových koberců

Zároveň je ale doporučujeme nepoužívat jako koberce zátěžové a nevystavovat je celodennímu slunečnímu svitu. Tím jim zaručíte co nejdelší trvanlivost.

Pokud hledáte kvalitní koberec pro svého malého fotbalistu, je Koberec Prime od Hanse Home tou správnou volbou. Navíc ho můžete snadno kombinovat s dalšími kousky z kolekce Hanse Home a vytvořit tak dokonalý interiér, kterému se Vaše děti budou těšit.

Dětský koberec fotbalového motivu od Hanse Home o průměru 150 cm

Vyberte svému dítěti ten nejlepší koberec, aby se mohlo cítit pohodlně a bezpečně v jeho pokoji. S polypropylenovým koberečkem Prime od Hanse Home se zaručeně nemusíte bát o jeho kvalitu a dlouhodobé používání.