ELTAP Manželská postel Dolce Boxsprings ve velikosti 160 cm (sawana 14) pro krásný spánek


ELTAP Manželská postel Dolce Boxsprings ve velikosti 160 cm (sawana 14)

ELTAP Manželská postel Dolce Boxsprings ve velikosti 160 cm (sawana 14) je moderní postel, která zaručuje pohodlný a kvalitní spánek. Postel je navržena tak, aby byla ergonomická a aby se na ní dobře usínalo. Pokud hledáte manželskou postel, která vám nabídne skvělý komfort a kvalitní spánek, je tato postel ideální volbou.

Postel pro krásný spánek

ELTAP Manželská postel Dolce Boxsprings ve velikosti 160 cm (sawana 14) je určena pro ty, kteří hledají kvalitní spánek a pohodlí. Díky pružinám Bonell, které jsou součástí postele, se spí velmi dobře a ergonomický tvar postele zajišťuje správnou polohu těla při spánku. Navíc postel disponuje dvěma velkými úložnými prostory, což oceníte zejména v menších bytech.

ELTAP Manželská postel Dolce Boxsprings ve velikosti 160 cm (sawana 14)Rozměry postele jsou 160×200 cm, výška spaní je 60 cm a výška čela je 126 cm. Postel je celočalouněná a v ceně jsou zahrnuty rošt a matrace. Topper má tloušťku 4 cm a postel je vyrobena z kombinace dřeva a LTD.

Co je Boxsprings?

Boxsprings jsou výborným vynálezem, jak z dobré postele udělat ještě lepší. Vynikající odpružení a cirkulace vzduchu jsou jen některé z mnoha předností těchto postelí. Důležitou vlastností Boxsprings postelí je také dokonalá ergonomie těla při spánku.

ELTAP Manželská postel Dolce Boxsprings ve velikosti 160 cm (sawana 14)Díky pružinám a speciálnímu systému Boxsprings se postel dokáže přizpůsobit tvaru vašeho těla a zajišťuje tak správnou polohu při spánku. Spánkem na Boxsprings si ulevíte od bolestí hlavy, bolestí zad a jiných problémů s pohybovým aparátem, které mohou vzniknout díky špatnému odpočinku.

Potah: látka sawana 14

ELTAP Manželská postel Dolce Boxsprings ve velikosti 160 cm (sawana 14) je potažena kvalitní látkou sawana 14. Tato látka je velmi odolná a dobře vydrží běžné používání. Barvy zobrazené na vašem monitoru se mohou mírně lišit od původních barev látky v důsledku různých typů monitorů a jejich kalibrace.

Pokud chcete vlastnit tuto úžasnou postel, klikněte zde. Na čalouněné a zboží vyrobené na zakázku dle přání zákazníka může být požadována záloha 30% z ceny zboží. Bližší informace obdržíte po objednávce e-mailem.