Hnědobéžové dlaždice EMA od Bellatex: elegantní ubrus o rozměru 70 x 70 cm


Hnědobéžové dlaždice EMA od Bellatex

Ubrusy jsou ozdobou každého stolu, tak nechte vyniknout i ten svůj. Dodají jedinečný styl každé místnosti a zároveň ochrání váš stůl před znečištěním a poničením. Ubrusy jsou vyrobené z kvalitního materiálu, který je odolný vůči poškození.

Elegantní ubrus o rozměru 70 x 70 cm

Tento ubrus EMA od Bellatex s hnědobéžovými dlaždicemi je výjimečný svým elegantním vzhledem. Díky svému designu dokáže skvěle doplnit jak moderní, tak i klasický interiér.

BellaTex ubrus EMA

Kvalitní materiál zaručuje dlouhou životnost

Ubrus je vyroben ze 100% polyesterového vlákna vysoce kvalitního materiálu, který dokáže odolat i vysokým teplotám a absorbuje nečistoty. Ubrus je tedy velmi snadno udržovatelný a dokáže odolat i častému praní.

Univerzální rozměr pro každý stůl

Díky rozměru 70x70cm se tento ubrus hodí na stoly v různých velikostech. Jestliže máte menší stůl, stačí jen přeložit ubrus na polovinu. Navíc, díky svému čtvercovému tvaru může být tento ubrus použit i jako prostírání na jídelní kout.

BellaTex ubrus EMA

Výjimečný design

Díky svému designu s hnědobéžovými dlaždicemi a dalšími detaily je tento ubrus určen ke každé příležitosti. Díky jeho elegantnímu designu ho můžete použít jak při každodenním jídle, tak i při slavnostních příležitostech. Svým zákazníkům tak zajistíte výjimečný zážitek ze stolování.

Pořiďte si kvalitní ubrus, který bude dlouho sloužit a vaše hosty nadchne. Ubrus EMA od Bellatex je tou správnou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a zároveň elegantní ubrus na svůj stůl.

Nakupujte na stránkách www.esrom.cz s garancí kvality od odborníků na eshopový prodej.