Korálově červená jídelní sada pro malé hrdličky od Done by Deer Deer Friends

Sada příborů Deer Friends se dětem velmi snadno drží. Pevný a stabilní úchop pomůže vašim nejmenším se naučit samostatnosti. Malí jedlíci se snadněji budou soustředit, díky veselým zvířátkům Done by Deer. Vidlička Elphee a lžička Ozzo potěší každého raubíře i princeznu.

Korálově červená jídelní sada

Sada příborů Done by Deer Deer Friends je nejen velmi praktická, ale také se hodí do každého moderního interiéru. Korálově červená barva s bílým potiskem zvířátek dokáže potěšit nejen děti, ale také rodiče.

Potěšte své dítě a objednejte korálově červenou jídelní sadu u nás na webu a uvidíte, že díky výběru kvalitního materiálu budou příbory vydržet mnoho let. Sada se skládá z vidličky Elphee, lžičky Ozzo a nože Zebee. Spolu s nimi si vaše děti mohou v klidu a pohodě vychutnávat svá oblíbená jídla, aniž by se musely bát, že se jim příbor vyklouzne z ruky.

Korálově červená jídelní sada pro malé hrdličky od Done by Deer Deer Friends

Korálově červená jídelní sada od Done by Deer Deer Friends se nejen skvěle hodí do moderního interiéru, ale také je velice praktická. Sada se snadno udržuje v čistotě a vzhledem k tomu, že je vyrobena z kvalitního materiálu, vydrží dlouhé roky.

Závěr

Pokud hledáte skvělý dárek pro vaše nejmenší, určitě neváhejte a pořiďte jim korálově červenou jídelní sadu od Done by Deer Deer Friends. Pevný a stabilní úchop umožní dětem snadné uchopení příborů a pomůže jim rozvíjet samostatnost.

Navíc díky veselým zvířátkům na příborech se vaše děti budou snadněji soustředit a jídlo jim bude chutnat lépe. A pokud se vám sada zalíbila, určitě se podívejte i na další produkty od Done by Deer Deer Friends, které jsou k dispozici na našem webu.

Objednejte si sada Done by Deer Deer Friends ještě dnes!