Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel Art Deco v šedé barvě s dotykovými prvky – rozměry 90x50x27,8 cm (ARTDECO90STLBU)


Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel Art Deco v šedé barvě s dotykovými prvky

Krásný kousek pro každou koupelnu

Koupelnová skříňka Naturel Art Deco v šedé barvě s dotykovými prvky je naprosto nádherným kouskem, který by mohl být skvělým doplňkem každé koupelny. Skříňka je navržena v způsobů, jakým Art Deco známe, takže se určitě těší popularitě u milovníků tohoto stylu.

Skvělé rozměry

Rozměry skříňky jsou 90x50x27,8 cm, takže se jedná o skříňku, která se vejde do většiny koupelen. Velikost je dostatečná na to, aby se do ní vešlo přesně tolik věcí, kolik bychom chtěli a zároveň nezabírala zbytečné místo.

Matné provedení s úpravou proti otiskům

Skříňka ze série Art Deco 90 cm je v matném provedení, které vypadá velmi luxusně a elegantně. Aby tento efekt vydržel co nejdéle, má skříňka úpravu proti otiskům, takže se na ní zbytečně nebudou zanechávat stopy po prstech.

Dotykové prvky

Rostoucí popularita dotykových prvků se v posledních letech nevyhýbá ani koupelnovým doplňkům. Proto je tato koupelnová skříňka v šedé barvě vybavena dotykovými prvky. Ty jsou velmi snadno ovladatelné a dobře se s nimi pracuje.

Designová skříňka pro koupelnu

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel Art Deco v šedé barvě s dotykovými prvky je nejen praktickým a funkčním kusem interiéru, ale také je krásnou designovou koupelnovou skříňkou. Skvěle se hodí k ostatním koupelnovým doplňkům ze série Art Deco.

koupelnová skříňka Art Deco

Závěr

Pokud hledáte skvělou koupelnovou skříňku, která bude nejen praktická, ale také nádhernou dekorací koupelny, můžete se rozhodnout pro

Koupelnovou skříňku pod umyvadlo Naturel Art Deco v šedé barvě s dotykovými prvky. Je to fantastický kus nábytku, který bude radostí pro každého, kdo do něj nahlédne.