Kvalitní nerezový nůž na sýr od WMF Cromargan® Profi Plus

Nenechte se zmást tenkou čepelí

Pod touto slabou vrstvou se skrývá velká moc. Patříte k těm, kdo vás vždycky udiví tím, jak dokážou sýr dokonale nakrájet, aniž by utržili víc než kousek. Váháte, jak byste takový zázrak dokázali i vy? Už nemusíte. Na trhu je nyní nůž, který se svým ostřím postará o dokonalou práci s každým druhem sýra.

Stačí, když je ve správných rukách – těch vašich. Pokud se rozhodnete pro velmi kvalitní pomocníka do kuchyně, budete si moci užívat nejen dokonale nakrájený sýr. Správná volba nože s kvalitním ostřím od značky WMF vám umožní krájení drůbežího masa, uzeného břicha, klobás, a mnoha dalších pochutin. Nic vám nezůstane skryto a vaši hosté na vás budou moci pohlížet se závistí, když na stole uvidí perfektně nakrájené a naservírované delikatesy.

Objevte kulinářské zákoutí porcování a krájení. Pro ty z vás, kteří milují vaření a potraviny obecně, bude nůž od WMF nedocenitelnou pomůckou. Perfektně ostrá čepel, která vám vydrží mnoho let, vytvoří neporovnatelně lepší zážitek z porcování. S každou řezací pohybem uslyšíte ty příjemné zvuky, doprovázené vůní čerstvě nakrájeného sýra. S WMF Cromargan® Profi Plus nůžem se stanete profesionálem v porcování a krájení potravin.

WMF jako záruka té nejvyšší kvality:

Co tuto značku dělá tak výjimečnou a vyhledávanou?

✓ Má dlouholetou tradicí více než 160 let.
✓ Německá preciznost a nejmodernější technologie tvoří dokonalou symbiózu, pro kterou WMF tolik milujeme.
✓ Vyrábí nádobí a kuchyňské spotřebiče z kvalitní nerezové oceli, které se často dědí z generace na generaci.
✓ Značka myslí i na jednoduchou péči a údržbu, a tak se snaží, aby většina produktů mohla alespoň částečně do myčky nádobí.
✓ Jejich nerezové hrnce jsou slavné po celém světě. Milují je světoznámí kuchaři i amatérští nadšenci.

Proto je nůž na sýr od značky WMF nejen symbolem kvality, ale i moudrosti výběru. Nikdy nešlape na místo, poskytuje maximální výkon a právě proto se s ním nedají srovnávat nože ostatních výrobců.

WMF Cromargan® Profi Plus

Pokud tedy chcete pořídit nůž, na který se spolehnete a který vám bude sloužit po mnoho let, sáhněte po WMF Cromargan® Profi Plus nůži na sýr. A pokud ho máte již vásem příslušenství, těšte se, jak vám zjednoduší náročné porcování sýrů na vašich oblíbených jídlech.