Luxusní postel Tempo Kondela ESHLY boxspring v barvě béžové, rozměr 160x200cm


Luxusní postel Tempo Kondela ESHLY boxspring v barvě béžové

Chcete si dopřát dokonalý klidný spánek a načerpat sílu do nového dne? Pak máme pro vás dokonalou řešení – luxusní postel Tempo Kondela ESHLY boxspring v barvě béžové o rozměru 160x200cm.

Kombinace dvou matrací

Tato postel z řady boxspringových postelí zaručí klidný spánek a načerpání sil do nového dne. Díky kombinaci dvou matrací vám bude poskytovat dokonalý komfort a luxus, ze kterého se budete těšit každou noc.

Jádro spodní matrace je v kombinaci PUR pěny a jedné vrstvy bonelových pružin. To zajišťuje dokonalé rozdělení váhy těla a pružnost pro dokonalý spánek.

Vrchní matrace, nazývána také toper, je vyrobena z polyuretanové pěny s výškou cca 5 cm. Díky ní budete mít pocit, že spíte na oblácích.

Úložný prostor

Postel Tempo Kondela ESHLY boxspring má po vyklopení lůžka praktický úložný prostor. To vám umožní ukládat své věci přímo pod postel, takže budou vždy snadno dostupné a přitom vám nebudou překážet.

Elegantní a příjemná

Čalounění do nádherné béžové barvy a vysoké čelo s elegantními prošitími a dekorativními knoflíky dokonale dotváří dokonalý vzhled této postele.

Navíc je postel Tempo Kondela ESHLY boxspring vysoká až 65 cm, což ji činí skvělou volbou pro snadnější vstávání. Na první pohled elegantní a na první dotek extra příjemná.

Tak neváhejte a pořiďte si ji hned teď na www.naradi-cz.cz!

Tempo Kondela Boxspring

Boxspringová postel Tempo Kondela ESHLY je naprosto dokonalou volbou pro všechny, kdo si chtějí dopřát dokonalý spánek v luxusním stylu. Nenechte si tuto dokonalou příležitost ujít!