Moderní box spring postel Adria 90×200 s žlutým levým rohem


Moderní box spring postel Adria s žlutým levým rohem

Moderní box spring postel Adam je velmi stylová a funkční postel, která se hodí do každého moderně zařízeného interiéru. Tato postel je vyrobena z kvalitního materiálu a nabízí skvělé funkce pro pohodlný spánek.

Moderní box spring postel Adria

Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii

Tento skvělý kus nábytku lze zakoupit na internetových stránkách interierio.cz. Cena zahrnuje eko-koženku a žinilkovou látku, které vypadají velmi atraktivně a jsou velmi snadno udržovatelné.

Moderní box spring postel Adria v žluté barvě

Postel je dodávána včetně matrací

Moderní box spring postel Adria je dodávána se dvěma matracemi, které zaručují dokonalý spánek. Tyto matrace jsou velmi kvalitní a plně odpovídají standardům pro moderní postele.

Moderní box spring postel Adria s bílým rohem

Součástí je úložný prostor přístupný z boku postele

Tento kus nábytku také nabízí praktický úložný prostor, který je přístupný z boku postele. Tento prostor je velmi prostorný a snadno se do něj vejde veškeré prádlo nebo jiné věci.

Moderní box spring postel Adria s bílým rohem a bordovou dekorační poduší

Celková nosnost je 120kg

Moderní box spring postel Adria je velmi pevná a stabilní. Tato postel má celkovou nosnost až 120kg a je vyrobena z velmi kvalitního materiálu, který splňuje všechny standardy pro moderní postele.

Moderní box spring postel Adria s šedým potahem

Vybírat lze levé/pravé provedení

Tento model postele nabízí možnost volby mezi levým a pravým provedením. Pokud máte v místnosti jiné nábytkové kusy, můžete si vybrat takovou variantu, která s nimi bude sladit.

Postele typu Boxspring

Postele typu boxspring jsou vybaveny speciálními systémy, které zajišťují dokonalý spánek a pohodlí. Tyto postele jsou vybaveny správnými vrstvami materiálů a systémů, které vytvářejí skvělý prostor pro odpočinek.

Moderní box spring postel Adria s černým potahem

Neobyčejně vysoká zdvihová výška

Předností boxspring postelí je jejich konstrukční provedení. Tato postel se skládá z několika částí, které spolu tvoří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Velmi důležitou částí této postele je spodní box, na kterém je uložena pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Toto složení zajišťuje neobyčejně vysokou zdvihovou výšku celkové postele a dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla během spánku