Moderní rohová sedací souprava RICO v provedení Dora 22/Soft 29 – pravá varianta

Hledáte do svého obývacího pokoje pohodlnou, rohovou sedací soupravu? Tuto sedací soupravu byste mohli mít již dnes. Sedací souprava RICO vám nabízí to nejlepší z předchozích modelů a k tomu ještě více. Vzhledem k rozměrům 250 x 160 x 85 cm nabízí souprava více než dostatek sedací plochy na pohodlné posezení pro celou rodinu. A to není vše – k dispozici je i rozkládací mechanika, která umožňuje jednoduché rozložení a úsporu místa v obývacím pokoji.

Podrobnosti o sedací soupravě RICO

Vnitřní polstrování je velmi pohodlné, takže se pohodlně usadíte a užijete si večerní film, nebo si kroužkování s kamarády. Vnitřní polstrování je navíc odnímatelné, takže můžete být klidní, že se nebudete muset bát ničeho, co by mohlo zničit váš nábytek. Všechny tkaniny používané při výrobě tohoto nábytku, jsou navíc velmi kvalitní.

Dalším pozitivem této rohové sedací soupravy RICO je elegantní design. Sedací souprava je jednoduchá, ale zároveň elegantní, takže vyjde vstříc všem vašim potřebám. Výrobci nezapomněli ani na praktičnost a tak se zde nachází dostatek úložného prostoru. A když už jsme u praktičnosti, není rozhodně nad rámec, zmínit velmi snadnou údržbu nábytku.

Nábytek se díky kvalitní tkanině velmi snadno udržuje a potřebuje minimum údržby. Pokud si toto všechno představíte, můžete si být jisti, že tato sedací souprava rozhodně vyhoví vašim požadavkům a bude sloužit vašemu spokojenému bydlení mnoho let.

Zakoupení sedací soupravy RICO

Chcete si zakoupit sedací soupravu RICO a vyzkoušet si komfort, který nabízí? Můžete ji zakoupit na webu https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/rohova-sedaci-souprava-rico-prave-provedeni-provedeni-dora-22-soft-29, kde ji najdete v různých provedeních. Vyberte si variantu, která nejlépe odpovídá vašim požadavkům a těšte se na pohodlné posezení. V tuto chvíli nemusíte uvažovat nad těžkou údržbou ani nad tím, zda bude nábytek vyhovovat vašemu interiéru. Tento nábytek je univerzální a provedení Dora 22/Soft 29 vás jistě nezklame.

Závěr

Moderní rohová sedací souprava RICO v provedení Dora 22/Soft 29 v pravé variantě je skvělý nábytek pro každého, kdo hledá kombinaci pohodlí, praktičnosti a jednoduché údržby. Využijte nabídku webu nabyteklevneji.cz a užijte si neuvěřitelnou kvalitu pro váš domov.

Rohová sedací souprava RICO

Tato rohová sedací souprava RICO v provedení Dora 22/Soft 29 pravá, je ten pravý kousek nábytku, který dokáže uniknout vašemu oku. Sjednejte si prostor v obývacím pokoji a užijte si spoustu pohodlí a komfortu. Bude vám velmi záležet na kvalitě zpracování, proto je tato sedací souprava jednoznačnou volbou pro vaše bydlení. Vyberte si variantu, která vám nejvíce vyhovuje a užijte si pohodlné a útulné bydlení, které vám poskytne skvělé zázemí.