Novinka na trhu: ASIR Nástěnné osvětlení BASTON zlatá – dokonalý doplněk vašeho interiéru

ASIR Nástěnné osvětlení BASTON zlatá je novinkou na trhu, která okouzlí svou jednoduchostí, dokonalým zpracováním a zlatým dekorem. Pokud hledáte doplněk pro svůj interiér, který září nejen světlem, ale i elegancí, ASIR Nástěnné osvětlení BASTON zlatá je tou správnou volbou.

Popis výrobku

BASTON je nástěnné osvětlení vyrobené z malé kruhové základny a ohnutého ramena ve tvaru vodovodního kohoutku, kterým však neprochází voda, nýbrž světlo. Díky tomu má hořák mnohem větší možnosti směrování světla, což lze měnit podle vašich potřeb a přání.

Nástěnné osvětlení BASTON je celé ve zlatém dekoru a jako takové bude současně i dekorativním prvkem možná právě u Vás. Je vyrobeno z kovu zlaté barvy a rozměry jsou 10 x 14 cm s výškou 38 cm. Typ objímky je E27 a maximální výkon je 40 W. Kód je IP20, což znamená, že je chráněno proti vniknutí vody a nejmenší cizí části s průměrem větším než 12,5 mm.

Zapojení nástěnného osvětlení

Je důležité si uvědomit, že zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky může provádět pouze odborně způsobilá osoba. Pro vaši bezpečnost a bezpečnost vašich blízkých byste neměli tyto práce řešit sami. Vždy se obraťte na odborníky, kteří vám zaručí správné zapojení.

Je třeba si také uvědomit, že řada nástěnných osvětlení zahrnuje jednoduché zapojení s klasickými zástrčkami do zásuvky, ale také složitější zapojení s vyvedením kabelu přímo v rohu místnosti. I zde je potřeba dbát na bezpečí a správné zapojení.

Žárovka není součástí dodávky

Dalším důležitým faktorem je, že v dodávce nenajdete žárovku. Je důležité si zajistit žárovku s odpovídajícím závitem a maximálním výkonem 40 W, aby nedošlo k přetížení lampy a následně k poškození. Na trhu existuje řada žárovek, které jsou speciálně uzpůsobeny pro nástěnné osvětlení, takže není třeba volit žádné složité řešení. Stačí si jen vybrat vhodnou a kvalitní žárovku, která vám bude sloužit dlouhá léta.

ASIR Nástěnné osvětlení BASTON zlatá

ASIR Nástěnné osvětlení BASTON zlatá

Zakoupit nástěnné osvětlení BASTON zlatá

ASIR Nástěnné osvětlení BASTON zlatá je k dispozici k zakoupení online nebo v kamenných prodejnách po celé České republice. Pokud chcete mít doma elegantní a efektní nástěnné osvětlení s nádherným zlatým dekorem, neváhejte a pořiďte si právě nástěnné osvětlení BASTON zlatá od ASIR. Pro více informací navštivte web prodávajícího.