Opviq Nástěnná lampa Aplik III – Hnědá – Nová trendy dekorace pro Váš domov!

Pokud hledáte poslední doplněk, který by vaši skandinávskou domácnost dokončil a zároveň by byl praktickým pomocníkem, nástěnná lampa Aplik pak bude bez pochyby tím pravým řešením.

Kombinace materiálů dává nástěnné lampě úžasný vzhled

Základnu tvoří krátký žebřík z masivní borovice, který je doplněn o propletené lano. Na jeho koncích je vždy jedna žárovka, takže celý model může být oživen použitím žárovek s viditelným vláknem. Tyto žárovky na sebe decentně upoutají pozornost každého, kdo projde kolem.

Skandinávský design pro moderní bydlení

Lampa je navržena v typickém skandinávském stylu, který se hodí do moderně zařízených bytů i domů. Jednoduchý design a kombinace přírodních materiálů dává lampě úžasný vzhled a zároveň ji činí velmi univerzální.

Vhodná pro žárovky s viditelným vláknem

Nástěnná lampa Aplik je navržena tak, aby bylo snadné vložit do ní žárovky s viditelným vláknem. Tyto žárovky jsou stále více oblíbené, jelikož díky svému designu a nápaditosti se hodí do moderně zařízeného interiéru.

Opviq Nástěnná lampa Aplik III je tedy skvělou volbou pro všechny, kteří hledají praktickou a zároveň moderní dekoraci pro svůj domov. Určitě se bude hodit do každé místnosti a dokáže vytvořit nejen správnou atmosféru, ale i zajímavý poznatek pro vaše návštěvy.

Pokud máte zájem o tuto nástěnnou lampu Aplik III, můžete si ji zakoupit na stránkách srovnavacnabytku.cz.

Specifikace produktu:

  • skandinávský design
  • kombinace masivního borovicového žebříku s propleteným lanem
  • vhodná pro žárovky s viditelným vláknem

Nástěnná lampa Aplik III - Hnědá

Emoce a pocit pohodlí jsou velmi důležité faktory v našem životě a správná dekorace může k jejich vytvoření přispět. Proto neváhejte a pořiďte si nástěnnou lampu Aplik, která dokáže přinést do vašeho domova ten správný vzhled a atmosféru.