Pracovní stůl v dubovém dekoru 120×60 cm od TemaHome


Originální, funkční a stylové

TemaHome je inovativní nábytkářská značka, která se pyšní už více než 30 lety zkušeností v oboru. Spojení dvou společností, jedné portugalské a jedné norské, se v nábytku dokonale zrcadlí.
Snoubí severskou jednoduchost a vzdušnost s hřejivými detaily a jižanským temperamentem. Designérský tým značky spolupracuje nejen se sebou navzájem, ale také s dalšími renomovanými portugalskými designéry jako je třeba Fernando Brízio či Filipe Alarcão.

Pracovní stůl v dubovém dekoru 120×60 cm od TemaHome je originální, funkční a stylový kus nábytku, který určitě doplní každý interiér.
Pokud si chcete práci doma usnadnit a být při ní maximálně produktivní, musíte mít kvalitní pracovní stůl. Tento kus od TemaHome vás svými vlastnostmi určitě nezklame. Dubový dekor mu dodává příjemnou a stylovou atmosféru, kterou oceníte zvláště v chvílích, kdy je potřeba dlouhodobě a pilně pracovat.

Praktický a krásný kus nábytku

Právě praktičnost a nádherný design jsou hlavními přednostmi tohoto stolu. Jeho rozměry jsou 120×60 cm, takže nabízí dostatek prostoru na psaní, kreslení a počítače.
Díky kvalitním materiálům, z kterých je stůl vyroben, bude sloužit dlouhé roky. Plyšová povrchová úprava umožňuje snadnou údržbu a zajišťuje, že vaše pracovní místo bude vždy vypadat skvěle.

Stůl od TemaHome navíc nabízí spoustu možností úložného prostoru. Máte rádi věci vždy po ruce a nechcete je schovávat v šuplíky? Potom vás jistě potěší úložné prostory na bocích stolu. Na druhou stranu si můžete vybrat i variantu s jedním větším šuplíkem, kam se vejde snadno všechno, co potřebujete.

Stylový doplněk každého domova

V neposlední řadě je třeba zmínit, že stůl od TemaHome je také skvělým stylovým doplňkem, který svým designem rozzáří každý pokoj. Dubový dekor a kovové nohy s černým lakem vypadají velmi elegantně a moderně zároveň. Tento pracovní stůl nejenže splní svůj účel, ale také vám dává šanci se pyšnit úchvatným kouskem nábytku.

Hledáte kvalitní a stylový pracovní stůl na psaní, kreslení nebo práci s počítačem? Pak není pochyb o tom, že stůl od TemaHome splní všechny vaše požadavky. Vyzkoušejte ho sami a přesvědčte se o jeho kvalitách.

Tento originální a stylový pracovní stůl od TemaHome si můžete objednat právě zde.

Pracovní stůl od TemaHome

Pracovní stůl od TemaHome