Přidejte do svého interiéru nápaditost s povlaky na polštář Minimalist Cushion Covers Lilac Marble v rozměru 45 x 45 cm


Hravý a neokoukaný design pro stylovou pohovku

Povlaky na polštář jsou výborným doplňkem pro jakýkoliv interiér. Různými barvami a vzory mohou rychle a jednoduše oživit každou místnost. A právě povlaky Minimalist Cushion Covers jsou skvělou volbou pro ty, kteří rádi polštáře kombinují a experimentují s barvami.

Hravý a neokoukaný design těchto povlaků na polštář od značky Minimalist Cushion Covers vaši pohovku stylově oživí. Jejich jedinečný potisk s lila mramorovým vzorem je velmi moderní a nadčasový zároveň. Právě takové povlaky se velmi snadno kombinují s různými dekoračními prvky a doplňky.

Kvalitní materiál je pro používání povlaků na polštář zcela zásadní. Tyto povlaky jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu, díky čemuž nejsou jen krásné, ale i velmi příjemné na dotek. Hebký povrch těchto povlaků udělá lenošení u oblíbených seriálů ještě příjemnější.

Certifikace pro klidné spaní

Povlaky na polštář Minimalist Cushion Covers jsou nejen krásné, ale také bezpečné. Pyšní se certifikátem Oeko-Tex, který zaručuje, že materiál neobsahuje žádné škodlivé látky. Díky této certifikaci můžete mít klidnou mysl a pohon vědět, že se v takovýchto povlácích vyspíte snadno a bez obav.

Doporučení k používání

Abyste mohli vychutnat veškeré kouzlo povlaků na polštář Minimalist Cushion Covers, doporučujeme pořídit i měkkou výplň, která tomuto povlaku přesně padne. Taková výplň se také snadno nasazuje dovnitř povlaku a neztrácí svůj tvar.

Pokud jste tedy milovníkem jednoduchých a přitom designových prvků, určitě si pořiďte povlaky na polštář Minimalist Cushion Covers Lilac Marble v rozměru 45 x 45 cm. Nápaditost do vašeho interiéru přinesou s přehledem a budete s nimi určitě nadmíru spokojeni.

Klikni zde (https://www.velkynabytek.cz/produkt/povlak-na-polstar-minimalist-cushion-covers-lilac-marble-45-x-45-cm) a podívej se na další velký nábytek, který by se ti mohl líbit!

povlak na polštář Minimalist Cushion Covers Lilac Marble
povlak na polštář Minimalist Cushion Covers Lilac Marble