Stojan na boty a oblečení: Stylový VASAGLE POMPO v hnědočerném provedení

Stojan na oblečení a boty je jedním z nejdůležitějších kusů nábytku v každé domácnosti. Pokud jde o design, může být velmi náročné najít produkt, který by nejen plnil svůj účel, ale zároveň by i zapadal do celkového vzhledu interiéru.

Jedinečný design pro váš domov

VASAGLE POMPO je stojan na boty a oblečení, který kombinuje praktičnost a skvělý design. Tento praktický kus nábytku bude díky svému unikátnímu designu i dekorací vašeho domova. Hodí se zejména do interiérů zařízených v rustikálním nebo industriálním stylu.

Pokud se vybavujete svůj měkký koberec nebo lesklou podlahu, nemusíte si dělat starosti, protože VASAGLE POMPO je vybaven měkkými nožičkami, které chrání vaše podlahy.

Základní informace o VASAGLE POMPO

VASAGLE POMPO je vyroben z kvalitních materiálů, jako jsou dřevotříska a železo. Rozměry výrobku jsou 100 x 40 x 186 cm, což z něj dělá poměrně velký stojan na oblečení a boty.

Hmotnost produktu je 17 kg, takže se určitě nebudete muset bát, že by se vám stojan při používání převrátil.

Maximální zatížení na háček je 2 kg, což dostačuje pro běžné použití. Maximální zatížení dřevěné police je dokonce 90 kg, takže můžete na ní bez obav položit třeba i těžší věci.

Kde si můžete stojan na boty a oblečení vasagle pompo pořídit?

VASAGLE POMPO si můžete objednat na internetu. V našem e-shopu na nabytekted.cz najdete tento produkt za velmi příznivou cenu. Kromě stojanu na boty a oblečení nabízíme i mnoho dalších produktů z řady Vasagle, takže si můžete vybrat ten, který vám nejvíce vyhovuje.

Nakupování je rychlé a snadné. Stačí kliknout na odkaz https://www.nabytekted.cz/produkt/stojan-na-boty-a-obleceni-vasagle-pompo-hnedocerny a objednat si VASAGLE POMPO pro svůj domov.

Závěrem

VASAGLE POMPO je skvělým příkladem toho, jak může dobrý design doplnit praktickost. Pokud hledáte funkční a stylový stojan na boty a oblečení, VASAGLE POMPO je určitě tou nejlepší volbou pro vaše domácnost.

Podívejte se i na ostatní produkty ze série Vasagle a vyberte si ten, který vám nejvíce vyhovuje.