Stropní osvětlení Putz v průměru 28 cm


Úsporné a moderní

Univerzální stropní osvětlení je velmi úsporné díky využití LED technologie. Lze jej použít v různých interiérech, například v kuchyni, obývacím pokoji, ložnici nebo kanceláři. Působí moderním dojmem díky jednoduchému designu a bílému stínidlu v klasicky zakulaceném tvaru.

Luminiscenční intenzita

Stropní osvětlení má průměr 28 cm a jeho výkon je 20 W. Díky vysoké luminiscenční intenzitě 1800 lm se stane hlavním zdrojem světla v místnosti. Pokud je nainstalováno v menší místnosti, může plně nahradit stolní lampu nebo noční stolky. Větší místnosti je třeba doplnit o další zdroj světla, aby byla zajistěna dostatečná osvětlenost.

Montáž a využití stropního osvětlení

Stropní osvětlení se snadno namontuje na strop pomocí přiloženého montážního materiálu. Před montáží je ale nutné zjistit, zda je elektrický přívod v pořádku a vyhovuje nárokům na napájení osvětlení. Pokud si nevíte rady, je lepší oslovit odborníka.

Úspora elektrické energie a životnost

LED technologie využitá v stropním osvětlení zaručuje velkou úsporu elektrické energie. Hlavní výhodou je ale dlouhá životnost. Pokud svítíte doma průměrně 4 hodiny denně, stropní osvětlení by Vám mělo vydržet až 25 let! Nemusíte tedy řešit výměnu žárovek, což je další ekologická výhoda.

Pokud hledáte moderní stropní osvětlení, které bude úsporné a využije moderní LED technologii, rozhodně zvážte stropní osvětlení Putz v průměru 28 cm. Zajímavou nabídku naleznete například na stránkách https://www.esrom.cz/produkt/stropni-osvetleni-putz-28-cm.

Stropní osvětlení Putz
Stropní osvětlení Putz