Umývátko Villeroy & Boch O.Novo 45×35 cm s otvorem pro baterii uprostřed (53604501)

Umývátko s otvorem pro baterii uprostřed o šířce 45 cm, hloubce 35 cm a výšce 15,5 cm je skvělou volbou pro každou moderní koupelnu. Tento kus je součástí kvalitní řady O.Novo od renomovaného výrobce keramiky -Villeroy & Boch. Tento model umývátka si lze zakoupit na stránkách sidonia.cz.

Charakteristika umývátka

Toto umývátko má několik klíčových vlastností, které z něj dělají perfektní volbu do každé koupelny:

  • Vysoká kvalita zpracování – Villeroy & Boch je uváděn jako jeden z nejlepších výrobců keramického nábytku a tento kousek tomu rozhodně odpovídá.
  • Otvor pro baterii uprostřed – Díky této vlastnosti si můžete být jisti, že se vám baterie přesně hodí k tomuto umývátku.
  • Moderní design – Vzhledem k tomu, že se jedná o moderní umývátko, bude se skvěle hodit do jakékoli koupelny, která má kontemporární styl.

Balení a instalace

Při nákupu tohoto umývátka je třeba mít na paměti, že balení neobsahuje sifon a baterii. Tyto součástky je třeba zakoupit zvlášť. Nicméně pokud chcete být jisti, že vše bude dohromady sedět, můžete si je zakoupit přímo od Villeroy & Boch.

Instalace tohoto umývátka je poměrně jednoduchá, ale pokud nemáte zkušenosti s instalováním podobných součástek, může to být pro vás náročnější úkol. Proto vám doporučujeme obrátit se na odborníka, který vám s instalací pomůže.

Závěr

je moderní kousek, který se skvěle hodí do jakékoli koupelny, která má kontemporární styl. Díky vysoké kvalitě zpracování a otvoru pro baterii uprostřed se jedná o kus, který vám bude sloužit dlouhá léta. Navíc je jeho nákup možný na stránkách sidonia.cz.

umývátko

Nečekejte a pořiďte si toto umývátko ještě dnes!